10szt super mocne okrągłe neodymowe ukryte pierścieniowe magnesy 20 mm x 10 mm, Otwór: 6,5 mm N50 magnes neodymowy Darmowa wysyłka

Nowy produkt

zł84.87

zł94.30

-9 %

W magazynie

Tagi:

mapa podróży a5, chromowane posągi, gra борад diy, wspornik fotela, baseus gps tag, konsola 30 500, baseus car 230, miejsce na nogi camry, komplet dziecięcej strony

Materiał: Neodymowe Ukryte Magnesy Pierścieniowe

Certyfikaty:RoHS minęło

Klasa: N50

Namagnesowanie: osiowo namagnesowane / polacy na płaskich końcach

Stan: nowy

Kształt: Liść

Tolerancja: +-0.1 mm

Rozmiar : średnica 20 mm x grubość 10 mm, Otwór:6,5 mm

Ilość :10 szt.

Opis

Neodym (symbol chemiczny Nd) - jest to element 60 w układzie okresowym.

To pierwiastki ziem rzadkich metale, wchodzący w skład serii лантаноидов.

Po dodaniu do żelaza (Fe) i Boru (B) (wzór chemiczny Nd14Fe21B) otrzymane magnesy są silnymi magnesami, dostępnymi obecnie.Magnesy neodymowe są czasami nazywane magnesami Neo,Neod lub NIB.

Magnesy neodymowe zazwyczaj pokrywają никелево-miedziano-niklowany, aby zapobiec korozji żelaza.

Neodymowy bloczkowy Magnes został wykonany z NdFeB, ma silne właściwości magnetyczne i wygląd nie rdzewieje, zazwyczaj umieszczone w temperaturze pokojowej, maksymalna temperatura robocza wynosi 80 ° C ,a on nigdy nie będzie размагничиваться.

Aplikacje

Środowisko akustyczne: głośnik, odbiornik, mikrofon, alarm, etap audio, car audio i tak dalej.

Elektronika: stały magnetyczny napęd próżniowych wyłączników, magnetyczne przekaźnik, miernik,miernik poziomu dźwięku, герконовый przełącznik, czujniki.

Pole elektryczne: VCM CD / DVD-ROM, generatory, silniki, serwomotory, микромоторы,silniki wibracyjne.

Maszyny i urządzenia: magnetyczna separacja, zawór magnetyczny, magnetyczne sprzęt.

Zdrowie: MRI-skanery, sprzęt medyczny, magnetyczne, wyroby medyczne i tak dalej.

Inne gałęzie przemysłu: намагниченный wosk, czyszczenie rur od kamienia, magnetyczne przyrząd, automatyczna maszyna mahjong,magnetyczne zamki, drzwi do okien magnetyczne, magnetyczne bagaż, skórzane zabawki magnetyczne,magnetyczne, narzędzia, prezenty i opakowania.

Wskazówka

1, silne magnesy powinny trzymać się z dala od kolei naczyń i niektórych łatwo намагничиваемых żelaznych wyrobów,takich jak monitory, karty bankowe, komputery, telewizory, telefony komórkowe i inne.

2 silne magnesy powinny być przechowywane w suchym, gorącym środowisku, potrzeba użyć tworzywa sztuczne,drewno, tektura, pianki, aby oddzielić i owinąć.

3, Magnesy mogą być zainteresowani w liczniku wody ,elektrycznym liczniku gazowym liczniku i pewnym sprzęcie pomiarowym istnieją pewne niedokładne wpływu (na przykład : jeśli magnesy umieszczone obok z licznikiem, licznik będzie zwalniać)

proszę zwrócić uwagę

Łącząc dwie magnetyczne przyciski, powoli i ostrożnie zbliżać ich do siebie.

Sztywne kruszenia może doprowadzić do uszkodzenia i pęknięcia w materiale magnetycznym.

Magnesy wykonane są z Neo-neodymowe materiału magnetycznego i mają niesamowite magnetycznych.

Klienci będą być importowym i podatkom.Jednak będziemy pobierać opłaty tylko za cenę zakupu,dostawy i przetwarzanie Swoich towarów.Wszelkie dodatkowe opłaty celne obciążają użytkownika.

Wysyłamy na całym świecie mail poczta wieloryba na słup wieloryba.Towar zostanie wysłany na adres podany na Marketlife.pl.Proszę, upewnij się, że twój adres dostawy i kod pocztowy są prawdziwe.Będziesz zauważony z numeru przesyłki gdy przesyłka została wykonana.

Staramy się zrobić wszystko, co możliwe,aby zapewnić państwu najbardziej niezawodny i niedrogi sposób dostawy.Ale czasami międzynarodowa dostawy zależy od przewoźnika i ceł lub opłat loal.Nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialność za celną opóźnienie lub podatek.

Jeśli nie otrzymasz swój towar na czas,skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.Dziękuję za zrozumienie.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, poinformuj nas o tym.Szybko wymienimy towar lub zwrócimy ci pieniądze.Wszystko jest tak proste!

Koszt wysyłki i obsługi nie podlegają zwrotowi.

Zbierać frachtu dla wysyłania i ponownego wysłania powinny być uiszczane przez nabywcę.

Wszystkie szczegóły zostaną wysłane z 7~10 dni Po tym jak płatność zostanie oczyszczona.To zwykle trwa około 30-45 dni do przyjazdu wysyłki do ciebie, specjalne czasami może trzeba 2 miesiące lub dłużej do wysyłki.

Ponieważ prędkość logistyki jest poza naszą kontrolą, dlatego,jeśli potwierdziły zamówienie i zapłacić, to mówi o tym, że uzgodniły nasz czas dostawy.

Jeśli dostarczyliśmy paczki i dał ci numer śledzenia,pan sprawdził i pokazał jej na drodze,nadal nie otrzymałeś jej,proponujemy skontaktować się z lokalnym skrzynką oddziału lub na nią czekać z cierpliwością.

Integralną Magnes NdFeB
Numer Modelu 20х10-6,5
Typ Stały
Forma Arkusz
marka ОИАА ...
Aplikacja Przemysłowy Magnes

Napisz opinię

Napisz opinię

Opinie