DG600D Top Entry Advanced CPU Coin Selector acceptor intelligent Multi coin mech for vending machine

Nowy produkt

zł115.98

W magazynie

Tagi:

maszyna kranu cukierki, procesor am4, wybierak baterii, stare automaty sprzedające, акцептор, żuraw-szczypce, PROCESORA, c612, zręcznościowa gniazdo monet, luksusowa automaty sprzedające

DG600D Top Entry Advanced CPU Coin Selector acceptor intelligent Multi coin mech for vending machine

Opis:

1. w pełni automatyczna produkcja sprzętu i proces pełnego patcha pcb , bardziej stabilny i trwały.

2.może przyjmować sześć różnych rodzajów monet z różnych krajów .

3. należy protokół komunikacyjny RS232 i Pluse .

4. powszechnie używać w automacie, handlowym automacie, fotela masującego, itp.

5. Włącz wydanie monet w dżem.

6.włącz diagnostykę.Szczegółowe parametry

Napięcie robocze

DC12V±10%

Prąd roboczy

Tryb gotowości 50 ma

Temperatura pracy

Od 0°C do 50°C

Interfejs komunikacyjny

RS232 lub impulsowe

Średnica monety

17 – 30,5 mm

Grubość monety

1.25 – 3.2 mm

Pakiet zawiera:

1*DG600D Multi selector coin

Międzynarodowe Kupujący – Proszę Zwrócić Uwagę:

a) cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego b) prosimy o kontakt z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie dodatkowe koszty te będą do licytacji/zakupu.

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

Dla wszystkich klientów z Brazylii Mail Brazylii tymczasowo ogłosiła , że ona pobiera opłatę w wysokości 15 reali (około 3,5 usd ) za zamówienie, dlatego przed zamówieniem, czy wy wiecie lepiej, to jest, gdy twoje zamówienie dotrze w urzędzie celnym Brazylii, trzeba zapłacić 15 reali (około 3,5 usd) za zamówienie do zapłaty podatku.

1) Jeśli jesteś w Brazylii, to czas dostawy wynosi 25-90 dni, niezależnie od tego, jaki sposób dostawy, z powodu zwyczaju.

2) Jeśli sprzedajesz DHL/FedEx/TNT/UPS przyspieszona, być może będziesz musiał zapłacić jakiś podatek, gdy podpiszesz pudełko.

3) Jeśli z Brazylii, Chile i Argentyny i wybrać DHL/FedEx/TNT/UPS, proszę podać nam swój numer VAT, aby pomóc towarów szybciej przejść odprawę.

4) Jeśli z Brazylii, Chile i Hiszpanii i wybrać sposób dostawy UPS, trzeba pokazać potwierdzenie płatności, gdy dostaniesz pudełko.

5) Jeśli jesteś z Szwajcarii, Szwecji, Austrii i wybrać sposób dostawy TNT, trzeba pokazać dowód płatności, gdy dostaniesz pudełko.

6) Jeśli jesteś z Niemiec i wybrać sposób dostawy TNT, proszę podać swój kod firmy

7) Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta! 1) masz 7 dni, aby skontaktować się z nami, i 30 dni, aby przywrócić go od dnia jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół. 2) wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i numer zamówienia. 3) My zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Marketlife.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

Prąd roboczy 60МА
Wyjście sygnału monety NO, forma NC (otwarty kolektor)
Napięcie Robocze DC12V
Wiek >8 lat
robocza grubość 1.25 mm -3.2 mm
Materiał Plastik
Średnica Monety 17-30,5 mm
Numer Modelu DG600D
Typ Oprogramowanie Pionowy Coinbox

Napisz opinię

Napisz opinię

Opinie