NT68676 LCD Driver Board Lvds oferuje dodatkową Converter Monitor Kit for 1280X800 LP154WX7(TL)(B1) TLB1 (HDMI-kompatybilny+DVI+VGA+audio)

Nowy produkt

zł65.44

zł79.79

-17 %

W magazynie

Tagi:

32 panel, konwerter hdmi, lvds, ahd hdmi konwerter, nintendo hdmi konwerter, przetwornica bmw lvds, CLAA156WB11A, hdmi, lvds, falownik do monitora LCD, lvds konwerter vw, av prasowania

Jest to świetny zestaw łatwo zamontowanego zestawu LCD kontrolera, który jest używany do włączania nago panelu LCD w monitor komputera stacjonarnego/PC.To będzie zaskoczeniem, że twój goły wyświetlacz ciekłokrystaliczny będzie przydatna i więcej nie będzie stratą czasu.Czy jest to bardzo ciekawe rzeczy, które możemy z powodzeniem wykonujemy monitorem sami.Zestaw Plug&play, nie ma potrzeby lutowania..

Ten zestaw jest przeznaczony tylko dla wyświetlacza LCD LP154WX7(TL)(B1), upewnij się, że numer modelu wyświetlacza LCD pokrywa się przed złożeniem zamówienia.Jeśli twój wyświetlacz LCD jest inny, proszę, nie zapomnij o kontakt z numerem modelu wyświetlacza LCD do oferty.

Akcesoria niezbędne do przekształcenia nagiego wyświetlacza LCD w ping monitor: karta sterownika wyświetlacza LCD, falownik, kabel LVDS, klawiatura, kabel VGA/DVI/HDMI, zasilacz .Jeśli masz już kabel VGA/DVI/HDMI kabel i zasilacz (Ouput 12V,4A-to dla małego rozmiaru wyświetlacza LCD od 10,1 " do 19 cali), zestaw ten jest doskonałym wyborem dla ciebie, w przeciwnym razie istnieje kilka innych rodzajów zestawów do opcji w naszym sklepie, kliknij tutaj.

LCD-karta kontrolera M. NT68676.2A:

M. NT68676.2A-to karta sterowania monitorem, który może obsługiwać led/LCD panelu.Może obsługiwać rozdzielczość do 2048X1152.

M. NT68676.2A może automatycznie synchronizowane z komputerem.Synchronizacja wymaga synchronicznego sygnału, który jest podzielony poziomej i pionowej synchronizacji.

M. NT68676.2A może obsługiwać dynamiczna kontrola kontrastu, wejście na słuchawki i cyfrowy regulator głośności jednocześnie.

Rozmiar płyty kontrolera: 139mmX58mmX17mm

Sterownik led Backlihgt (falownik):

Jak widać, falownik w tym zestawie jest przeznaczony do oświetlenia led typu lcd, który ma nieco wyższą cenę

Spróbuj, a otrzymasz niespodziankę!

- To może weźmiesz ten zestaw?

Ważne kroki w celu realizacji zamówienia za pomocą tego zestawu:

Krok 1: proszę podać swój model panelu LCD no.by prześlij nam wiadomość ebay przed tym, jak oferować ten produkt, abyśmy mogli doradzić odpowiedni zestaw do twojego wyświetlacza LCD. ( Jak zwykle, modelu nie ma.można to znaleźć na naklejce na tylnej stronie wyświetlacza lcd panelu.W razie potrzeby zdemontować plastikową powłokę, a znajdziesz naklejkę) .Jeśli to możliwe, proszę dać nam jak najwięcej specificacji twojego wyświetlacza LCD.Wtedy czekaj na naszą odpowiedź.

Krok 2: damy ci odpowiedź jak najszybciej po starannej selekcji i testowania zestawu naszym zespołem pomocy technicznej, a następnie można złożyć zamówienie i opłacić go.Wysyłamy paczkę za pośrednictwem Poczty Hongkongu jak najszybciej po oczyszczonej płatności. (Jeśli wolisz szybkie dostawy, skontaktuj się z nami, aby płacić więcej koszt wysyłki przed wpłatą.)

Krok 3: czekam na przesyłkę.

Napiszemy odpowiedni program na kartę lcd sterownika zgodnie z twoim wyświetlaczem lcd, tak, że ten zestaw będzie pasował do jednej bardzo konkretnej wyświetlacza lcd panelu lub innym, którzy mają dokładnie taką samą specyfikację.Jednak programista mógłby pomóc na różnych LCD, wyświetlaczy, czyli samodzielnie zmienić firmware karty kontrolera LCD.Należy pamiętać, że dla zgodności z różnych LCD i wyświetlaczach będą potrzebne różne kable LVDS i falowniki.

Uwagi :

1. proszę, upewnij się, że twój wyświetlacz w porządku, zanim oferować ten produkt, w przeciwnym razie użytkownik ponosi odpowiedzialność za niezgodność.

2. Jeśli bardzo boisz się o ustawienia rozdzielczości, proszę, przemyśl swoją decyzję przed rozpoczęciem licytacji!

3. postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby przygotować odpowiedni zestaw dla ciebie, na przykład, napisać odpowiedni program na płycie sterownika, wybrać odpowiedni kabel LVDS i odpowiedni falownik.Ale ponieważ u nas nie ma takiego samego wyświetlacza LCD, jak u ciebie, możemy po prostu przetestować kontroler za pomocą naszego własnego wyświetlacza LCD.Co do twojego, to trzeba sprawdzić to na własną rękę, aby sprawdzić, czy dobrze działa, czy nie.Jak wiecie, na rynku istnieje tak wiele wyświetlaczy LCD z wieloma modyfikacjami, że czasami nie możemy obiecać dokładną zgodność.Proszę, pomyśl o tym przed rozpoczęciem licytacji!Jednak osiągnęliśmy duży sukces w przygotowaniu zestawu do naszych klientów w rzeczywistym sklepie.Więc dlaczego nie spróbować dostać niespodziankę!

4. Jeśli nie specjalizujemy się w elektronice lub masz wątpliwości co do obsługi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać instrukcje, tak jak nie możemy ponosić odpowiedzialności za niewłaściwe użytkowanie.

marka COOERQI
Kompatybilność Inne
Pakiet 1280x800
Numer Modelu LP154WX7(TL)(B1)
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Dowód NIE
Kamera Jest Wyposażona W No
Stan złożenia Prawie Gotowe

Napisz opinię

Napisz opinię

Opinie