Wysokiej jakości 10-masa saksofon sopranowy reed Eb key Strength 1.5/2.0/2.5/3.0/3.5/4.0 akcesoria do przyrządów

Nowy produkt

zł19.20

zł38.40

-50 %

W magazynie

Tagi:

maska n99 medyczna, dozowniki do ręczników, filtr-wentylator lasko, mavic ma40 dane techniczne, moduł meise m3e, zacinający pasek 38, multimetr hvac, unisex maska pali, кроссовка peniwyse

Wysokiej jakości 10-masa Eb saksofon sopranowy reed Strength 1.5/2.0/2.5/3.0/3.5/4.0 akcesoria do urządzeń

:Soprano Sax Trzcina

O Produkcie:

1. саксофонные sitowia 1.5,2.0,2.5,3.0,3.5,4.0 mają okres wzrostu ponad dwóch i pół lat.Deformacji nie jest takie proste.

2. Każda część ma szeregowy rozmiar, może stworzyć bardziej stabilny dźwięk

3. montowane ręcznie, wykonany w technologii cyfrowej produkcji trzciny cukrowej, która przyczynia się do doskonałej reakcji we wszystkich rejestrach

4. trzcina naturalnie suszone na powietrzu ponad dwóch lat

5. Można przygotować kilka Stroiki do wymiany, które mogą skutecznie przedłużyć żywotność alt-saksofonów.

Opis:

Siła: 1.5,2.0,2.5,3.0,3.5,4.0 (Opcjonalnie)

Materiał: Trzcina

Waga:40 g

Pakiet Zawiera:

10 x trzcina

Gwarancja Jakości:

Posiadamy profesjonalny zespół QC, aby zapewnić wysokiej jakości produkty i prawidłowe opakowanie w każdej przesyłki.Jesteśmy pewni, że nasze instrumenty muzyczne mają dokładny dźwięk, atrakcyjny dźwięk, płynne wykonanie i elegancki wygląd.Każdy produkt jest sprawdzany i testowany przed wysyłką, dlatego oferujemy państwu produkt dobrej jakości, ale niska w cenie, naprawdę myślę, że dostaniesz zadowolony produkt od nas.

ZWROT:

My zwrócimy ci pieniądze, jeśli możesz zwrócić towar w ciągu 15 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny.Tym nie mniej, kupujący powinien zadbać o to, aby zwracane produkty były w oryginalnym stanie.Jeśli towary zostaną uszkodzone lub utracone w przypadku zwrotu, kupujący ponosi odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie damy klientowi pełny zwrot pieniędzy.Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację logistycznego przedsiębiorstwa do zwrotu kosztów uszkodzeń lub szkód.

Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby odzyskać towar.

Opinie:

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze opinie i sugestie jako kupujący,my dołożymy wszelkich starań, aby uzyskać najbardziej pozytywne opinie.jeśli nie podobają ci się nasze produkty, z jakiegokolwiek powodu,proszę nie wahaj się wysłać nam swoją opinię, będziemy wam bardzo wdzięczni!Proszę skontaktować się ze mną bezpośrednio przed wyjazdem neutralny lub negatywny komentarz!

Pochodzenie CN(pochodzenie)
marka Siedem

Napisz opinię

Napisz opinię

Opinie