Darmowa wysyłka oryginalny test dla VDT70102.00 REV:3 L420H2-4EA-L001D 27-D055484 LED high pressure plate

Nowy produkt

zł40.34

W magazynie

Tagi:

wideo amd radeon hd 6000, seksowny biustonosz rozmiar 70e, scenic 2 key prog, koszulka open basic, scenic 2 atomizer, nierówny worek Mickey, smyczki światła Fox, czerwone trampki zara, smyczki światła lewej

kupujący powinien przeczytać!!!

Proszę zwrócić uwagę:

1:Opis Przed zakupem proszę uważnie przeczytać tytuł, proszę, upewnij się, że model płyty głównej i model maszyny, jeśli nie jesteś pewien, prawo kupić produkt nie spełnia pracy, to odpowiedzialność kupującego, nie ponosimy odpowiedzialności, możemy przyjąć zwrot towaru, ale nie będziemy ponosić koszty, jeśli nie rozumiesz problemu, zawsze możesz wysłać do nas wiadomość e-mail, odpowiemy na twoją pocztę, dziękuję!

2.Produkty te wykorzystywane komponenty płyty montażowej żadne wszelkie złamane,będziemy doświadczać go, zanim wysłaliśmy ,

3. cały produkt został sprawdzony przed wysyłką.Jeśli produkt jest uszkodzony w trakcie przesyłki, prosimy o poinformowanie nas o tym natychmiast po jego otrzymaniu.

4: Nie otwieraj spór, ponieważ produkt jest stary.Mamy szczegółowy opis.Jeśli nie możesz wziąć go, proszę, nie rób zamówienie i nie wywoływać niepotrzebnych sporów.Dziękuję!

5:część produktu nowy i oryginalnie, w przypadku zapasów ma nowy zapas, wyślemy wszystkie nowe produkty, w przypadku nowego trzpienia sprzedanego na zewnątrz, wyślemy stare produkty, ale wszystkie produkty są dokładnie przetestowane przed wywołaniem, dlatego nie martwi się!mam nadzieję, że mnie zrozumiecie!

6: Wszystkie produkty mają trzymiesięczny okres gwarancji jeśli masz jakieś problemy z jakością, możesz skontaktować się z nami ,możemy zmienić towary i konserwację, Jeżeli nie jesteś zadowolony, my postaramy się zrobić wszystko, aby cię zadowolić, bez żadnych strat.

marka Henrylian
Typ Wbudowana Przemysłowa Płyta Główna
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz opinię

Napisz opinię

Opinie