5m factory sale 2.5 mm Side glow plastic optical fiber cable for lighting light decoration 10m 100M

Nowy produkt

zł23.24

W magazynie

Tagi:

loungewear bielizna, oczy dj promienie laserowe, akwarium biały, promień lasera głowicy disco, 12v led light 16mm, lampa rattanowa, led modern, ковровая przedpokój, DJ laserowy pokaz świetlny, w tle zdjęcie

Części No. LOFL18 związane element: opis: rozmiar: 1M / 5M / 10m / 100M średnica: 2,5 MM jasność nie łatwo złamać.Jednolita grubość brak energii UV lub IR ładna powierzchnia i przezroczysta doskonała twardość mogą zginać przypadkowe faktycznie brak ciepła spam długim życiu energooszczędne zastosowanie: do wszystkich rodzajów silnika i dekoracji okna optycznego włókna Led jako lampy włókna szklanego wisia, zasłony z włókna szklanego, wody z włókna szklanego spada, sufit gwiazdy szklanego,etc.

Pakiet zawiera:

1 szt. x 5 m/10 m/100 m światłowód

Dostawa:

• Zamówienia są zazwyczaj dostarczane są w ciągu czasu obróbki, określonego w liście (ASAP), przez EMS, DHL, fedex, UPS lub pocztę lotniczą po potwierdzeniu zamówienia i płatności, a następnie numer przesyłki zostaną wysłane w ance

• Darmowa Wysyłka:

1, Darmowa dostawa w wybrane kraje.Proszę sprawdzić listę wysyłki i pakowania w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji;

2, aby wysyłać łatwiejszy i szybszy, możemy wysłać przedmioty przez inną firmę transportową.Nasza decyzja jest ostateczna.

• Termin dostawy (nie będziemy ponosić odpowiedzialności z nieoczekiwanym opóźnieniem, jako proces celne, warunki atmosferyczne, itp.):

EMS: 5 ~ 8 dni roboczych; UPS, DHL: 3 ~ 6 dni roboczych.;

Air mail: jak zwykle, około 10 ~ 25 dni roboczych w Ameryce Północnej, Południowej euro, Azję; około 15 ~ 35 dni roboczych do Ameryki Południowej, bliski Wschód, Zachód euro, Afryki.

• Można mieszać wszystkie elementy swobodnie, aby złożyć zamówienie, dzięki czemu można zachować cenę wysyłki.

• O urzędzie celnym.Zamówienie zostanie ogłoszony jako prezent lub niska cena, aby wyeliminować lub zminimalizować podatek swojego urzędu celnego i ułatwienia celne produkcji.Cła importowe, podatki i opłaty, powstałe w kraju kupującego, nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

Jeśli okazało się, że informacje na temat sytuacji z podatku na import do kraju i uważasz, że istnieją sposoby, aby zminimalizować podatki, które trzeba zapłacić (lub w ogóle wykluczyć podatki), po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz, umieszczając instrukcje (np. zadeklarować nazwa, cena itp.), pozostawiając nam wiadomość podczas składania zamówienia.chętnie spełnimy wszystkie instrukcje

Gwarancja :

• Ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty wynosi 12 miesięcy (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

• Wadliwe produkty muszą być zarejestrowane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w miarę możliwości w oryginalnym opakowaniu).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Marketlife.pl

Feadback :

• Jeśli jesteś zadowolony z nich po otrzymaniu twoich produktów, proszę zostawić nam pozytywną opinię, a potem zrobimy to samo dla ciebie.

Zanim zostawisz neutralny lub negatywny komentarz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie, i zawsze będziemy do państwa dyspozycji

Kontakt :

• Jestem pewien , że u nas będzie to dobra okazja do siebie, zostawimy ci 5-gwiazdkowy pozytywną opinię po potwierdzeniu otrzymania towarów na Marketlife.pl.Mam nadzieję, że zrobisz to samo.

• Proszę ,nie zostawiaj nas negatywną opinię lub otwarty spór online ,jeśli masz jakieś wątpliwości, coś na to poradzimy razem z tobą szybko, napisz lub zostaw nam wiadomość.

Nazwa Boczne blask plastikowego światłowodu
Czy Żarówki W Komplecie TAK
Numer Modelu ЛОФЛ18
marka Co?
Źródło Światła poprowadził
Typ Towaru Światłowodowe Światła

Napisz opinię

Napisz opinię

Opinie