TISHRIC 10pcs Gold HDMI VGA Dummy Plug Virtual Display Emulator Adapter DDC Edid Support 1920x1080P Video Card BTC Mining Miner

Nowy produkt

zł65.91

zł82.39

-20 %

W magazynie

Tagi:

optibay, giełdowy, emulator wyświetlacza, Karta 4 GB, zero adapter hdmi, adapter mico hdmi, asic miner, talia Tarota, fikcyjny wtyk hdmi, mini hdmi - vga

TISHRIC 10pcs Gold VGA HDMI Dummy Plug Virtual Display Emulator Adapter DDC Edid Support 1920x1080P do karty graficznej BTC Mining Miner

1. akceptujemy warunkowe odkładanie .Można płacić przez Alipay, Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi i przelew na Marketlife.pl. 2. Proszę dokonać płatności jak najszybciej, aby można było uzyskać towar wcześniej.

3. Uwaga: każdy importowany tempo towaru jest odpowiedzialność kupującego, nie wliczone w cenę sprzedaży lub koszt wysyłki; ale będziemy ogłaszać produkt jako prezent z niską wartością, aby pomóc ci łatwo uzyskać towaru przez urząd celny .

1. Dostawa na całym świecie ( za wyjątkiem kilku krajów i APO/FPO). 2. wszystkie zamówienia zostaną szybko przetworzone, a większość zamówień mogą być wysłane w ciągu 5 dni od potwierdzenia płatności.

3. z powodu braku zapasów i świąt niektórych zamówień może być na kilka dni więcej, niż zwykle.Proszę uzbroić się w cierpliwość!

4. wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia, więc upewnij się, że twój adres zamówienia jest zgodny z twoim adresem dostawy.

5. opcjonalne sposoby dostawy: Marketlife.pl standardowa wysyłka,porcelanowa poczta Lotnicza poczta, Air mail poczta Hongkongu, ePacket, EMS, DHL, Fedex, UPS, etc

1. Możesz skontaktować się z nami, a następnie wysłać towar z powrotem do nas w ciągu 7 dni od daty dostawy towaru.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, będziemy uważać go używać i nie oferują możliwość zwrotu lub wymiany.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu.Ponadto, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki i konkretną przyczynę zwrotu.

3. oferujemy państwu zwrot lub wyślemy wymianę zgodnie z konkretnym warunkiem i waszą wolą po tym, jak możesz zwrócić towar.

4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt jest uszkodzony lub nie tak, jak opisano na stronie produktu link.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące. 2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY WYROBY Z WYGASŁĄ GWARANCJI.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Marketlife.pl!

1. Naszym celem jest, aby upewnić się, że wszyscy klienci są zadowoleni z naszych produktów i usług.

2. Mamy szczerą nadzieję, że możesz zostawić nam doskonały 5-gwiazdkowy pozytywną opinię, Jeśli podoba ci się towar.

3. proszę , skontaktuj się z nami, zanim otworzysz spór lub zostawić nam negatywną opinię, a potem damy ci najlepsze rozwiązanie.

1. Witamy w naszym sklepie!Proszę nie wahaj się skontaktować z nami w TradeManager lub e-mail, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów i usług!

2. na twoje wiadomości zostaną podane odpowiedzi już teraz, a na e-maile w ciągu 2 dni roboczych.Proszę, proszę ponownie wysłać wiadomości lub e-maile, jeśli nie otrzymasz naszą odpowiedź!

3. nasze godziny pracy: 9:00-18:00 (GMT+8) od poniedziałku do soboty

marka ТИШРИК
Status Produktów Magazyn
Numer Modelu TSR460
Typ Riser PCI-E
Funkcja 1 Blokada ekranu skarb
Pakiet No
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Funkcja 2 Fikcyjny wtyk VGA

Napisz opinię

Napisz opinię

Opinie