DSYCAR 1szt 3D Metal COYOTE V8 5.0 Car Decoration gummy ikona samochodu logo naklejki dla samochodów Moto Bike Car Styling Decorative

Nowy produkt

zł14.82

zł24.67

-39 %

W magazynie

Tagi:

mustang gt, naklejka na Mustang, kojot, naklejka na kojota, ikona moto, kojot v8, logo Mustanga, logo roweru, godło kojota, 3d moto naklejka

Rodzaj: samochodowa naklejka

Materiał: metal

Wymiary(L*W): 13*5,2 cm/5*2 cm

Kolor(Proszę wybrać): srebrny/czarny

Waga: 60 g

Pakiet zawiera:

1 szt.*samochodowa naklejka

O produkcie:

1.wykonany z metalu o wysokiej gęstości, nasze logo projektuje kontynuować przez wiele lat, nigdy nie znikną, wodoodporny i adhezyjny własnej osobowości.

2.jest przymocowany taśmą klejącą, łatwy w instalacji, nie wymaga żadnych narzędzi.może być aplikowany na każdą czystej, płaskiej powierzchni-pojazdy samochodowe, drzwi, karoseria samochodu ,boczne skrzydło samochodu ,bagażnik samochodu, itp.

3.łatwo zdjąć bez żadnych pozostałości, nigdy nie szkodzi malowania samochodu.

4.wyrafinowany design, który niekończące się zabawy w swoim życiu.Proste, ale znakomita symulacja logo samochodu.Wszystkie zdjęcia to prawdziwe strzelanie, to, co widzisz, jest tym, co otrzymujesz.

5.uniwersalny: pasuje do większości samochodów osobowych, ciężarowych, terenowych, motocykli, motocykli sportowych, wyścigowych rowerów, własnych rowerów, itp.

6.spersonalizuj i uaktualnić swój samochód, stylowy wygląd nadaje mu indywidualny wygląd.

Sposób instalacji:

Starannie wytrzeć miejsce instalacji, zdejmij dwustronną taśmę klejącą, zamocuj ją na odwrocie etykiety, a następnie załączyć do miejsca instalacji i mocno docisnąć.

Uwaga: ten produkt jest ustawiana prawidłowo przez 24 godziny po zamontowaniu.W ciągu tego okresu nie przesuwaj urządzenie.Jeśli strzelać produkt, proszę, zdejmij go powoli, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni samochodu.

Dropshipping TAK
Opakowanie Nie Pakuje
Typ Inna naklejka 3D
Typ Naklejki Kreatywne Naklejki
marka DSYCAR
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Model Logo Samochodu
Kategoria 3D
Nazwa Modelu samochodowa naklejka godło
Rodzaj Materiału Inne
Umieszczenie Naklejki Całe Ciało
Projekt Słowa

Napisz opinię

Napisz opinię

Opinie