Odkryty polowanie wojskowa zestaw słuchawkowy taktyczna fotografowanie zestaw słuchawkowy Airsoft Combat słuchawki korzystanie z usługi NIM, ochrona uszu słuchawki

Nowy produkt

zł30.64

zł55.70

-44 %

W magazynie

Tagi:

airsoft, pistolet pneumatyczny, Р90, M4 airsoft, głośne-słuchawki, парамотор silnika, zestaw słuchawkowy bluetooth ptt, страйкбольная zestaw słuchawkowy, słuchawki dla airsoft, zestaw słuchawkowy naciśnij i mów

Odkryty polowanie wojskowa zestaw słuchawkowy taktyczna strzelanina zestaw słuchawkowy Airsoft Combat słuchawki używać z NIM ochrona uszu słuchawki

Nazwa Produktu: Taktyczny Hesdset

Kolor produktu: czarny, brązowy, szary

Styl noszenia: siedziba rodzaj noszenia

Odpowiednia obwód głowy: 54-62 cm

Materiał Wykonania: Nylon

Waga produktu: 130 g

Składniki produktu: zestaw słuchawkowy i elastyczny nakrycie głowy

Instrukcja użycia: produkt ten powinien być stosowany z NIM.

Uwaga: 1.Produkt ten powinien być stosowany z NIM.( ten link nie zawiera NIM)

2. Ten produkt nie wymaga instalacji baterii.

3. Ten produkt nie posiada funkcji redukcji szumów.

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Marketlife.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Marketlife.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Typ słuchawki
Uwaga 2 żadnej funkcji redukcji szumów.
Obwód Głowy 54-62cm
Waga Wojskowej Zestawu Słuchawkowego 130g
Przedmiot Taktyczna zestaw słuchawkowy
Składniki produktu Zestaw słuchawkowy i elastyczny nakrycie głowy
Styl Noszenia Tryb noszenia głowy
Fotografowanie zestawu słuchawkowego trzeba używać z NIM
Uwaga 1 Nie ma potrzeby instalowania baterii
Kolor Taktycznej Zestawu Słuchawkowego czarny, brązowy, szary

Napisz opinię

Napisz opinię

Opinie