0926a1-HN 9-calowy, dotykowy ekran do Galaxy N8000 digitizer panel sensor Glass DH-0926A1-PG-FPC080-V3.0

Nowy produkt

zł27.93

W magazynie

Tagi:

mały tablet do gier, ekran dotykowy samsung t810, LCD mono, hitech hmi, homar telefon, dell inspiron 15 lcd, tablet z systemem android, ekran dotykowy hkc, pokrywa ekranu dotykowego raspberry pi 7 cali, złącze samsung n8000

Opis:

* Kompatybilny z: DH-0926A1-PG-Fpc080-V3.0

* Rozmiar: 9,0 cm

* Kolor: Czarny/Biały

* 100% sprawdzone przed wysyłką

Proszę zwrócić uwagę na kolor, potrzebne przed zakupem, jeśli kolor nie jest oznaczony, wyślemy go losowo.Jeśli nie jesteś zadowolony po otrzymaniu towaru, możesz wrócić i zmienić towar.Ale kupujący musi zapłacić koszt przesyłki tam i z powrotem, proszę uważnie przeczytać opis produktu, dzięki!

Ostrzeżenie:

*Podręcznik instalacji nie wchodzi w zakres dostawy, nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia spowodowane instalacją tego akcesorium,proszę, upewnij się, że wiesz, jak ustawić go przed zakupem, Dzięki za dobre zrozumienie!

*Jesteśmy po prostu w stanie zagwarantować, że ten, który masz, będzie kompatybilny z twoim tabletem,

*Proszę, nie kupuj, jeśli nie akceptujesz zgodny digitizer ekran dotykowy klasy A+ z różnymi numerami przewodów elastycznych, tak jak nasza nazwa/opis/zdjęcia stanu nie są dostępne na rynku, dzięki!

1. każdy ekran testowany przed wysyłką & 100% pracuje;naprawa/wymiana starego, złamane, wadliwej,uszkodzonego wadliwego dotyka ekranu.

2. po otrzymaniu towaru nie drzyj folię, nie należy przyklejać klejem na plecach, najpierw sprawdź samochód, zdjąć stary ekran, włóż nowy ekran i sprawdź, normalna czy czułość.Proszę, nie zapomnij, aby najpierw spróbować samochód.Upewnij się, że jakość jest w porządku.Instalacja again.it czy łatwo spalić płytę główną i dotykowy ekran, nie ponosimy odpowiedzialności.

3.przed próbą podłączenia zasilanie musi być wyłączone ,w przeciwnym razie łatwo spali płytę główną i ekran dotykowy.Jeśli to się nie uda, nie będziemy ponosić odpowiedzialności.

szczegóły produktu:

Porady:

* Panel dotykowy digitizer: jeśli górny panel dotykowy lub szklana pokrywa треснуты lub złamane,ale obraz pod nią w porządku,to potrzebujesz tylko panel dotykowy.Jak pokazano na rysunku poniżej

* Tylko wyświetlacz LCD: Jeśli obraz pod szkłem złamane, a dotykowy панцель nie, to potrzebny jest tylko wyświetlacz LCD.Jak pokazano na rysunku poniżej

* Pełny ekran z panelem dotykowym i wyświetlaczem LCD: Jeżeli górny panel dotykowy zepsuty, a matryce obraz jest albo czarne, albo wadliwy, potrzebny jest pełny ekran.

Numer Modelu DH-0926A1-PG-Fpc080-V3.0
Typ Produktu Panel Dotykowy Tabletu
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Dowód NIE

Napisz opinię

Napisz opinię

Opinie